Wi-Fi роутер

Mercusys AC1200G

Підключайтеся до 802.11ac Wi-Fi та отримуйте загальну швидкість до 1167 Мбіт/с у двох діапазонах. Швидкість до 300 Мбіт/с на 2.4 ГГц підійде для потокового прослуховування музики та роботи в інтернеті, тоді як 5 ГГц – для більш "важких" завдань, таких як потоковий перегляд HD-відео та онлайн-ігри. Гігабіт по кабелю Чотири гігабітні порти Ethernet забезпечать швидкісні провідні підключення. Грайте в ігри без "гальм", дивіться HD-відео без затримок та завантажуйте файли з високою швидкістю. Одночасно підключайте до Wi-Fi пристрою: смартфони, планшети та домашні бездротові гаджети. Створюйте підключення для різних випадків життя, будь то вечірка у квартирі або поїздка із сім'єю на дачу. Потужний сигнал та покриття Чотири зовнішні 5 дБі антени забезпечать широке покриття Wi-Fi мережі та потужний сигнал по всьому будинку або офісу, дозволяючи забути про проблеми поганого підключення. Плавна робота IPTV Підтримка IGMP Proxy/Snooping, мосту та Tag VLAN забезпечує передачу потокового сигналу через певні гігабітні порти LAN, оптимізуючи трансляцію відео у високій роздільній здатності. Просте покрокове налаштування - вам не потрібно робити складне налаштування - просто дотримуйтесь покрокової інструкції у веб-інтерфейсі, щоб налаштувати AC1200G за пару хвилин: 1) Створіть унікальний логін та пароль 2) Виберіть тип підключення та вкажіть потрібні дані 3) Створіть ім'я Wi-Fi мережі (SSID) та пароль Безпека — шифрування WPA/WPA2 забезпечить покращений захист даних. Технологія 2x2 MIMO — продуктивніша передача сигналу декільком пристроям. Гостьова мережа – окрема гостьова мережа для підвищеної безпеки. Надійне підключення до 60 пристроїв одночасно Легко ділитесь надійним бездротовим зв'язком з великою кількістю підключених гаджетів - телефонами, планшетами та домашніми смарт-пристроями.

Tp Link 850

Швидкість передачі до 300 Мбіт/с TL-WR850N - це високошвидкісний пристрій, який підтримує стандарти зв'язку IEEE 802.11b/g/n. Завдяки підтримці 802.11n пристрій забезпечує бездротову передачу даних на швидкості до 300 Мбіт/с, що відповідає вимогам більшості домашніх мереж, у тому числі вирішуючи завдання потокової трансляції HD-відео, онлайн-ігор та завантаження файлів великого розміру. Контроль пропускної спроможності за IP-адресою дозволяє адміністраторам визначати обсяг пропускної спроможності, що виділяється кожному комп'ютеру в мережі. Технічні характеристики: Просте налаштування Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц Інтерфейси 4 порти LAN 10/100 Мбіт/с 1 порт WAN 10/100 Мбіт/с Призначення роутера Швидкість LAN портів 100 Мбіт/с WAN-порт Ethernet Стандарт зв'язку Wi-Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Швидкість Wi-Fi, Мбіт/с 300 Мбіт/с Особливості - з віддаленим керуванням Функції безпеки: Захист від DoS-атак Міжмережевий екран SPI Батьківський контроль Фільтрування MAC-адрес

Медіа приставка

Inext TV5 Ultra

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Inext TV4

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Термінали ONU

Абонентській термінад GPON ONU 1 GE

Інформація про пристрій Абонентський термінал SPECTRA 1GE-Z – це серія пристроїв ONU (optical network unit) або ONT (optical network terminal), що працюють за технологією GPON. Термінал відповідає стандартам ITU-T G.984.x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab. Підтримує віртуальні приватні мережі (VLAN), багатоадресне розсилання (multicast), QoS, механізм автентифікації, контроль шторму пакетів тощо. Характеристики: 1GE GPON ONU (Z) Тип PON порту: GPON Швидкість прийому/передачі даних: 2.5/1.25 Gbps Тип коннектора, що підключається: SC/UPC Кількість PON портів: 1 x GPON Чутливість оптичного приймача: -30 dBm Максимальна відстань передачі: Ethernet порти: 1x10/100/1000Mbps Технологія роботи: GPON Тип полірування: UPC Вологість при роботі: 10% ~ 90% без конденсації Вологість при зберіганні: 10% ~ 90% без конденсації Розміри: 110мм (L) x100 мм (Ш) (Н) Вага: 0,3кг Температура роботи: 0~50℃ Температура зберігання: -40~85 °C Джерело живлення: Вхід 12 В постійного струму Потужність що споживається: менше 3 Вт Потужність оптичного випромінювання передачі: 0 ~ + 4 дБм Ethernet порт : Повнодуплексний / напівдуплексний RJ45, Auto-MDI / MDI-X Управління мережею: Інтерфейс OMCI, що відповідає стандарту, як визначено ITU-T G.984.4 Підтримка WEB-управління SPECTRA 1GE-Z - пристрій, призначений для побудови PON мереж. Виступає "кінцевою точкою" у побудові пасивних оптичних мереж. Встановлюється за клієнта. Комплектація обладнання SPECTRA 1GE-Z Абонентський термінал Блок живлення

Абонентській термінал ONU EPON 1GE - STELS IPv6

ONU EPON Заснований на стабільній, високопродуктивній технології EPON та має гігабітну комутацію Ethernet, технології WDM та HFC. Функціональні особливості: Підтримка обмеження швидкості на основі портів та контролю смуги пропускання Відповідність стандарту IEEE802.3ah Відстань передачі – до 20 км Підтримка шифрування даних, групового мовлення, поділу портів тощо. Підтримка динамічного розподілу пропускної спроможності (DBA) Підтримка динамічного розподілу пропускної спроможності (DBA) Підтримка режиму порту конфігурації VLAN Підтримка функції тривоги відключення живлення, легке виявлення проблем із підключенням Підтримка широкомовного штормового опору Підтримка керування потоком портів Підтримка ACL та SNMP для гнучкого налаштування фільтра пакетів даних Спеціалізований дизайн для запобігання поломкам системи та підтримці стабільної системи Підтримка програмного забезпечення онлайн оновлення Управління мережею EMS на основі SNMP, зручне для обслуговування PON інтерфейс : 1 оптичний інтерфейс EPON 1000BASE-PX20 + стандартне симетричне Одномодове оптоволокно SC/APC на вході/виході SC5 APC 1,25 Гбіт/с Коефіцієнт поділу: 1:64 Дальність передачі 20 км Інтерфейс користувача Ethernet : 1*10/100/1000M з автоматичним узгодженням Повний/напівдуплексний режим Роз'єм RJ45 Автомобілі MDI / MDI-X Відстань 100м 1 RF вихід F-тип роз'єму Оптичний параметр РОN: Довжина хвилі: Tx 1310 нм, Rx1490 нм Оптична потужність: 0 -0,4 дБм Чутливість Rx: -27дБм Оптична сила насичення: -3 дБм Тип з'єднувача: SC Оптичне волокно: одномодове волокно 9/125 мкм Параметр передачі даних: Пропускна здатність PON: спадна 980 Мбіт/с Східний канал 930 Мбіт/с Ethernet: 1000 Мбіт/с Керування мережею : Підтримка IEEE802.3 QAM ONU може віддалено управляти OLT Підтримка дистанційного керування через SNMP Локальне керування Telnet Комплектація: абонентський термінал; блок живлення DC 12V; посібник користувача/інструкція з встановлення.

Допоміжні

Роз'єм RJ45

Connector CAT5E 8P8C Опис: Найкраща підтримка одножильних дротів 3-х зубцевими контактами. Тип - Конектори Категорія - Cat 5e Інтерфейси - RJ-45

Пігтейл OFP

SC/UPC (1,5м) Пігтейл являє собою симплексний відрізок оптичного волокна заданої довжини, покритий щільною або не щільною захисною оболонкою 0,9 мм, кінець з одного боку роз'єм типу SC. Опис: Області використання: Оптоволоконні комунікаційні системи; Оптоволоконні системи передачі; Оптоволоконні мережі доступу; Оптоволоконні мережі CATV; Локальні обчислювальні мережі; Тестові інструменти; Оптоволоконні рецептори.

Патчкорд SC/UPC

SC/UPC SM simplex 3.00 LSZH ( 1м) Опис: Багатомодовий оптичний патч-корд типу Simplex з конекторами SC/UPC з двох кінців. Довжина моделі складає 1 метри. Тип волокна SM (Singlemode) Характеристики Тип патч-корду - Simplex Тип конектора - SC-SC Тип полірування - UPC-UPC Довжина - 3м Спосіб прокладання - Внутрішній

Конвектори

Медіаконвертор MC-D-0,1-1SM-1310nm-20 с Блоком живлення

Модель: MC-D-0,1-1SM-1310nm-20 Опис MC-D-0,1-1SM-1310nm-20 MC-D-0,1-1SM-1310nm-20 - медіаконвертер для перетворення сигналу 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet по витій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну. Може одночасно отримувати і передавати сигнали на хвилях 1310 нм і 1550 нм по одному оптичному волокну на дистанцію до 20 км. Модель оснащена одним портом RJ-45 для витої пари і одним SC-коннектором для оптичного кабелю. Пристрій наділений інтелектуальним чіпсетом IP113G і комплектується зовнішнім блоком живлення 100-240 В / 50 Гц. Технічні характеристики: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX / FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E Довжина хвилі: TX: 1310 нм; RX: 1550 нм Автовизначення для Ethernet: 10/100 Мбіт, Full / Half Duplex Індикатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX Діапазон робочих температур: 0 ~ 70°C Робоча вологість: 10% - 90% без конденсату Живлення: 5 В/1 А (зовнішній блок живлення) Габарити: 94х70х26 мм

Медіаконвертор MC-D-0,1-1SM-1550nm-20 с Блоком живлення

Модель: MC-D-0,1-1SM-1550nm-20 Опис MC-D-0,1-1SM-1550nm-20 Опис MC-D-0,1-1SM-1550nm-20 - медіаконвертер для перетворення сигналу зі стандарту 10BASE-T /100BASE-TX Fast Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну. Підтримуючи технологію WDM, медіаконвертери дозволяють одночасно передавати та отримувати сигнали на довжинах хвиль 1310 нм та 1550 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км. Кожен медіаконвертер оснащений 1 портом RJ-45 для витої пари і 1 портом для оптичного кабелю (SC-конектор) і може використовуватися як окремий пристрій або встановлюватися в універсальне 14-слотове шасі для медіаконвертерів - FoxGate EC-F14 і Step4Net MC-F1. У пристрої встановлено інтелектуальний чіпсет IP113G. Пристрої комплектуються зовнішнім блоком живлення 100-240, 50 Гц. Технічні характеристики: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E; Автовизначення для Ethernet: 10/100 Мбіт, Full/Half Duplex; Індикатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX; Діапазон робочих температур: 0 ~ 70 ° C; Робоча вологість: 10% – 90% без конденсату; Живлення: 5 В/1 А (зовнішній блок живлення); Габарити: 94 х 70 х 26 мм;

Кабелі

Тичний кабель 1 жила

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Анкерний затискач Н3(д)Fiber

Для круглого кабелю діаметром до 6 мм Опис: Натяжний затискач анкерного типу Н3(Д) призначений для закріплення і утримання в натягнутому стані самонесучих оптичних кабелів круглого перерізу діаметром 4-6 мм, кабелів типу «8» на сталевому дроті або тросі.Діаметр елемента, що затискається, мм 4-6 Тривале статичне навантаження, кН 1,2 Руйнівне навантаження, кН 1,4 Довжина петлі, мм 145(160) Довжина корпусу, мм 59 Матеріал петлі — оцинкована сталь Товщина петлі, мм 5 Габарит 220(185)х70х35 Вага, кг 0,102 Характеристики: Тип - затискач натяжний Розміри - (ШxВxГ) 220 (185)×70×35 мм Матеріал - Пластик, оцинкована сталь Додаткова інформація - діаметр кабелю 4-6 мм

Кабель КВП 4х2х0, 5мм, (UTP-cat 5E), YOSO, (CCA), для внутрішніх робіт, blue, 305м

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Кабель КНП UTP Ds 4х2х0, 5мм, (CCA) для наруж. робіт, 305м.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.